Mata chłodząca 60X50

Nowy produkt

Absolutny must have na lato dla każdego psa!

Mata zapewnia przyjemne ochłodzenie, wystarczy się na niej położyć!

86.40ZŁ

Czy Twój pies też ciężko znosi upały? 

Już nie musi tak być, a Ty mu możesz w tym pomóc! 

Nasza mata chłodząca pomoże twojemu zwierzakowi walczyć z upałami.

Twój zwierzak ją pokocha – a ona da wytchnienie zmęczonym łapom, jednocześnie przyjemnie chłodząc.

Wykonana jest z mocnego nylonu, wypełnienie stanowi gąbka nasączona żelem chłodzącym.Mata pozwoli delikatnie ochłodzić organizm zwierzaka bez efektu szokowego.

Wystarczy, że Twój zwierzak się na niej położy, a pod wpływem nacisku wypełnienie maty zacznie chłodzić. Mata jest wygodna w użyciu nie trzeba jej chłodzić czy podłączać do ładowania! Działa około 4h. Gdy poczujesz, że mata przestała chłodzić, pozwól jej chwilę „odpocząć” od ciężaru Twojego zwierzaka. Po kilkunastu minutach znów zacznie chłodzić.

Zawsze gotowa do użycia mata sprawdzi się w domu, jak i w podróży autem czy pociągiem, a także np. w kawiarni. Wszędzie tam, gdzie Twój zmęczony zwierzak potrzebuje wytchnienia od upałów. Można jej używać również na zewnątrz.

UWAGA:

Maty nie należy wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych, może to negatywnie wpłynąć na substancję chłodzącą. Kontroluj stan maty po każdym użyciu. Jeśli zauważysz zniszczenie powierzchni maty, nie pozwól swojemu zwierzęciu na korzystanie z niej.  Substancja wypełniająca matę nie nadaje się do spożycia. Jeśli dojdzie do spożycia żelu lub kontaktu z okiem, oko należy przemyć bieżącą wodą, a w obu przypadkach zalecany jest kontakt z lekarzem weterynarii.

Opinie: (0)

Produkty powiązane

Przejdź do góry