Wołowina human grade 100 gram

Nowy produkt

Wołowina human grade to wartościowa przekąska dla Twojego psa 

Aktualnie brak w magazynie

13.00ZŁ

Wołowina human grade to gryzak Twojego pupila, który możesz zagryzać również i Ty! Dlaczego? Ponieważ została stworzona z mięsa dopuszczonego do spożycia przez ludzi! Bon apetit!

Jak pyszne są nasze kawałki wołowiny human grade? Możesz przekonać się również osobiście Jest to wspaniała przekąska dla psów ras średnich, dużych i olbrzymich oraz małych! Czyli? Dla wszystkich! Również szczeniaków. Można je łatwo dzielić tak, że nadadzą się jako atrakcyjne treserki.

Wołowina human grade to przysmak w 100% naturalny. W technologii wytwarzania nie idziemy nigdy na skróty dlatego w procesie nie stosujemy chemicznych wybielaczy czy konserwantów. Jak więc powstają nasze gryzaki? W sposób tradycyjny- suszymy je dłuuugo w odpowiedniej temperaturze tak aby zachowały wszystkie pierwotne właściwości odżywcze. Ten suszony gryzak przede wszystkim pozwala fantastycznie rozładować emocje, które gromadzą sie codziennie w naszych czworonogach. Dodatkowo świetnie wpływa na rozwój szczęk i delikatnie dba o dziąsła i ząbki Twojego pupila.  Wszystko dla zdrowia i dobrej kondycji Twojego psa. 

Z nami masz pewność, że dajesz psu to co najlepsze!

Twarda przekąska z kości dzika

6.99ZŁ
NATURALNY GRYZAK - RACICA SARNY

8.00ZŁ
NATURALNY GRYZAK - SUSZONA SKÓRA SARNY

16.99ZŁ
NATURALNY GRYZAK - UCHO SARNY

6.99ZŁ
Kość jelenia dla psa, to super przysmak dla wszystkich fanów długiego gryzienia. Jej rozmiar na prawdę powala!

16.99ZŁ

Opinie: (0)

Produkty powiązane

Przejdź do góry