Suszone Mięso wołowe dla psa 100g

Nowy produkt

Smaczna suszona naturalna przekąska

9.90ZŁ

W pełni zdrowa, naturalna przekąska dla Twojego pupila. Suszone kawałki wyselekcjonowanego mięsa wołowego to wartościowy dodatek między posiłkami. Niska zawartość tłuszczu sprawia, że to idealny przysmak dla piesków z nadwagą. Bardzo dobry wybór również dla psich alergików. 

Paski suszonego mięsa wołowego to wspaniały przysmak dla psów w każdym wieku. Zawierają niewielką ilość naturalnych tłuszczów zwierzęcych przez co są wyśmienitymi przekąskami dla psów z tendencjami do nadwagi. Suszone mięso wołowe można traktować jako dodatek do codziennych posiłków, pyszną przekąskę, czy nagrodę podczas treningów. Specyficzny, intensywny zapaszek sprawia, że jest to jeden z tych przysmaków, za które każdy pies odda własny ogon, bo jest obietnicą czegoś pysznego. Brak twardych elementów sprawia, że suszone mięso wołowe jest w 100% bezpiecznym przysmakiem dla psów w każdym wieku.

Nasze przysmaki są tworzone z prawdziwego mięsa wołowego suszonego według tradycyjnych receptur bez dodatków konserwantów, czy sztucznych aromatów. Nie zawierają polepszaczy smaku, a ich urok pochodzi prosto z natury, czyli tego co dla naszych psów najlepsze.

Naturalne przysmaki są dodatkiem do codziennej diety, należy uwzględnić je podczas planowania posiłków.

Produkt nie powinien być spożywany przez ludzi.

Produkt powinien być podawany jedynie za zgodą i pod opieką właściciela.

Opinie: (0)

Produkty powiązane

Przejdź do góry