Płuca wołowe dla psa

Nowy produkt

Miękkie kruche smaczne przekąski 

9.80ZŁ

Miękka przekąska idealna dla wszystkich psów w tym również dla szczeniaków i psich seniorów. Idealny naturalny przysmak dla psów z tendencją do nadwagi. Przyjemnie kruche i łatwe do pogryzienia płuca to doskonały gryzak zarówno dla wymieniających ząbki szczeniąt, jak i starszych psów mających problemy z uzębieniem.

Zawierający niewielką ilość naturalnych tłuszczów zwierzęcych przysmak z suszonych płuc wołowych będzie znakomitą przekąską dla pieska w każdym wiek. Nasze płuca wołowe są suszone starymi, znanymi metodami stosowanymi przez naszych pradziadków, dzięki czemu mamy pewność, że są nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Długotrwały proces suszenia sprawia, że zachowują składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego pieska. Naturalne tłuszcze, witaminy i minerały zawarte w płucach wołowych sprawią, że staną się one świetnym wzbogaceniem psiej diety.

Nasze przysmaki z płuc wołowych są produktem naturalnym w 100% pochodzenia zwierzęcego, nie zawierają sztucznych konserwantów, ani polepszaczy smaków. Doskonałe dla psów o wrażliwych żołądkach oraz uczuleniem na drób.

Naturalne przysmaki są dodatkiem do codziennej diety, należy uwzględnić je podczas planowania posiłków.

Produkt nie powinien być spożywany przez ludzi.

Produkt powinien być podawany jedynie za zgodą i pod opieką właściciela.


waga :100 g

Cena jednostkowa produktu za 1 kg : 69,90 zł

Opinie: (0)

Produkty powiązane

Przejdź do góry