Ścięgna wołowe

Nowy produkt

Naturalny gryzak- Ścięgna wołowe

7.99ZŁ

Suszone ścięgna wołowe to doskonałe twarde gryzaki zarówno dla psów średnich i dużych ras, Idealne przekąski dla szczeniaka w czasie wymiany ząbków oraz jako gryzak dentystyczny dla psów starszych. Twarda powierzchnia wspomaga ścieranie się kamienia nazębnego, jednocześnie przyjemnie masują dziąsła poprawiając ich ukrwienie.

 Brak odłamków tak często zdarzających się przy kościach sprawia, że są wspaniałym ich zamiennikiem.Ścięgna wołowe nie zawierają elementów, które krusząc się mogą doprowadzić do udławienia, dlatego będą pysznym gryzakiem. Wspaniały smak sprawi, że z pewnością chwile przeznaczone na żucie naszych ścięgien wołowych nie będą dla niego czasem zmarnowanym.

Oferowane przez nas ścięgna wołowe są w 100% pochodzenia zwierzęcego. Nie zawierają sztucznych konserwantów, ani aromatów. Ich znakomity smak to efekt długotrwałego powolnego suszenia metodami stosowanymi jeszcze przez naszych dziadków, co daje nam gwarancję doskonałej jakości. Suszone ścięgna wołowe zawierają naturalne tłuszcze zwierzęce, witaminy i składniki mineralne tak potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszego pupila.

Naturalne przysmaki są dodatkiem do codziennej diety, należy uwzględnić je podczas planowania posiłków.

Produkt nie powinien być spożywany przez ludzi.

Produkt powinien być podawany jedynie za zgodą i pod opieką właściciela.

Waga : 100g 
Cena jednostkowa produktu za 1 kg : 69,99 zł

Opinie: (0)

Produkty powiązane

Przejdź do góry