Wątroba wołowa

Nowy produkt

NATURALNY GRYZAK - WĄTROBA WOŁOWA

8.50ZŁ

Jeden z najbardziej wartościowych przysmaków dla psów! Zawiera niezbędne dla prawidłowego rozwoju wit. A i D. Nie od dziś wiadomo, że wątróbka jest pysznym i zdrowym dodatkiem w psiej diecie. Suche kawałki wątroby wołowej doskonale sprawdzają się jako przysmaki treningowe, nagrody za grzeczne zachowanie.

Suszona wątroba wołowa jest zdrowym i bezpiecznym przysmakiem. Nie zawiera twardych elementów, które mogłyby wyrządzić zwierzakowi krzywdę, przez co jest odpowiednia zarówno dla psów dorosłych, szczeniaków, jak i dla wyjątkowych łakomczuchów.

Podzielona na mniejsze kawałki wątroba wołowa świetnie spełniają rolę typowych treserek. Naturalny zapach tego przysmaku przykuwa uwagę psa, dzięki czemu lepiej skupia się na wykonywaniu poleceń.

Oferowane przez nas przysmaki z wątroby wołowej są produktem w 100% naturalnym, bez dodatku sztucznych konserwantów i ulepszaczy. Stopniowe suszenie w odpowiedniej temperaturze sprawia, że długo zachowują świeżość oraz nie tracą wartości odżywczych. Naturalne przysmaki są dodatkiem do codziennej diety, należy uwzględnić je podczas planowania posiłków.

Produkt nie powinien być spożywany przez ludzi.

Produkt powinien być podawany jedynie za zgodą i pod opieką właściciela.

Marka: Psiastki.pl
waga 100g. 
Cena jednostkowa produktu za 1 kg : 75,60 zł

Opinie: (0)

Produkty powiązane

Przejdź do góry