KiełBaśki z koniny 100% mięsa 100g

Nowy produkt

Wow! Ale jazz! kiełbaski dla psów! i to na dodatek z koniny! To dopiero smakowity smakołyk!

16.99ZŁ

Nie dla psa kiełbasa? Ależ skąd!

Nasze smakowite kiełbaski zostały stworzone właśnie specjalnie dla naszych wiernych czworonogów. Już  dłużej nie będziesz mieć wyrzutów sumienia samotnie jedząc kiełbaskę. Odtąd pod ręką możesz mieć nasz kiełbaski, które w mig skradną serce Twojego pupila. Jest to nie tylko pomysłowe ale i zdrowe rozwiązanie na szybką przekąskę. Kiełbaski są bowiem po brzegi wypełnione delikatnie suszoną koniną zamkniętą w kolagenowej otoczce. Bez zagęstników, bez konserwantów, bez aromatów! Małe rozmiary poszczególnych kiełbasek (3-4 cm) sprawiają , że przekąska ta idealnie nada się jako nagroda podczas wspólnej zabawy. 

Skład: 96% mięsa mięśniowego z koniny, 4,0% jelito z kolagenu (może zawierać śladowe ilości wołowiny)

Skład analityczny:
białko surowe - 60,3%
tłuszcz surowy - 16,3%
popiół surowy -5,9%
włókno surowe - 1,7%

Opinie: (0)

Produkty powiązane

Zdrowie Twojego maluszka zaczyna się od... brzuszka!

Tak, tak - ta zasada obowiązuje nie tylko wśród nas, ludzi, ale i wśród naszych czworonożnych przyjaciół. Co je Twój pies ma znaczenie! Dlaczego wybierać karmę dla psa, w której przeważają zboża i inne zapełniacze? Dlaczego akceptować konserwanty w karmie dla psa?

Jeśli pragniesz dla swojego psa najlepszej możliwej opieki zdrowotnej, to trafiliście w najlepsze miejsce! W naszym sklepie Psiastki.pl, nie znajdziesz produktów ze zbóżami ani konserwantów.

Specjalizujemy się w prostych, bezzbożowych i bogato suplementowanych karmach dla psów, aby zapewnić Twojemu pupilowi maksymalne zdrowie. Większość naszych karm suchych jest monobiałkowa, idealna dla psich alergików.

Nasze mięso pochodzi z etycznych źródeł, bo zależy nam na dobrostanie wszystkich zwierząt. Z dumą oferujemy 15 różnych smaków suchej karmy dla psa, w tym specjalne formuły dla szczeniąt, małych ras, a także dla psów z nadwagą lub starszych.

W przypadku karmy mokrej dla psa, nasze produkty są wysokomięsne, z naturalnym wyglądem i smakiem. Znajdziesz u nas różnorodne smaki, takie jak bażant, jeleń, koń i kaczka, wzbogacone o zdrowe warzywa i owoce.

Nasze karmy mokre dla psa mogą pomóc także w przypadku psich alergików. specjalnie dobrany skład karm mokrych opierających się głównie na jednym źródłu białka oraz selektywnie dobranej mieszance batatów , trawy jęczmiennej oraz błonnika, zapewni możliwość wyeliminowania przyczyny alergii z diety naszych psich przyjaciół. Z pomocą naszych karm mokrych dla psa możesz wprowadzić dietę eliminacyjną u swojego Psa 

Nie zapominamy również o przysmakach dla psa. Nasze przysmaki dla psa są wolne od zbóż i konserwantów, pełne naturalnych składników oraz zachowane w świeżości dzięki wygodnym opakowaniom.

Oferujemy również batony mięsne - 100% suszone mięso w delikatnym flaku wołowym oraz naturalne gryzaki dla psa, które są idealne dla psów, które uwielbiają długotrwałe gryzienie.

Nasze przysmaki specjalne posiadają dodatkowe korzyści zdrowotne, pomagając dbać o sierść, zęby, czy odporność Twojego psa.

Z takim wyborem, trudno zdecydować się na jeden produkt. Więc, która karma dla psa albo przysmak dla psa padnie dzisiaj Waszym wyborem?

Przejdź do góry