Rybne kąski 100g

Nowy produkt

Przysmak treningowy, który Twój pies lub kot pokocha. Nie tylko dobry ale jakże zdrowy! Bez zbóż, bez konserwantów. Aż 80% mięsa.

15.00ZŁ

Zależy Ci bardzo na zdrowiu Twojego psa i kota, dobierasz mu najlepszą suchą karmę. Sprawdzasz składy, szukasz takiej, która ma odpowiednią zawartość mięsa, która jest bez zbóż, konserwantów i zagęstników. Znajdujesz karmę, Uff... Ale... nie samą karmą piesek i kotek żyje. Chciałbyś dawać mu coś pysznego i zdrowego co nie zaburzy jego diety i nie zniszczy Twojego wysiłku włożonego w dobór karmy. Szukasz, szukasz i nie możesz nic znaleźć bo wszędzie: a to na pierwszym miejscu mąka, a to jakiś konserwant, a to mięso na poziomie 5%. Znasz to? Jeśli tak to mamy dobre wieści: nie musisz dłużej szukać!

Nasze Rybne kąski są strzałem w 10! 

Ich skład został opracowany z myślą o najbardziej wymagających zwierzakach : o psich i kocich alergikach, o pieskach i kotkach trzymanych na specjalnych dietach. Są stworzone z samych naturalnych składników bez zagęstników, bez konserwantów bez wzmacniaczy smaku. Wysoka zawartość mięsa, aż 80% oraz brak zbóż sprawia że jest to jeden z najlepszych przysmaków dostępnych na rynku! Z nimi jesteś pewien, że dajesz psu i kotu to co najlepsze!

Skład:

80% świeżo przygotowanej  i delikatnie gotowanej na parze ryby ( 43%łososia, 23%pstrąga, 12% białej ryby, 2% wywaru z łososia), ziemniaki, bataty

Analiza składu:

Białko surowe 25,5%

Oleje i tłuszcze surowe 15,5%

Włókno surowe 2%

Popiół surowy 10%

Opinie: (0)

Produkty powiązane

Przejdź do góry