Mięsne kąski 100g

Nowy produkt

Przysmak treningowy, na punkcie, którego Twój pies i kot oszaleje. Smaczny i zdrowy! Bez zbóż, bez konserwantów. Aż 80% mięsa.

15.00ZŁ

Dobierając najlepszą suchą karmę dla swojego psa i kota kierujesz się jego zdrowiem.  Dlatego  szukasz takiej, która ma odpowiednią zawartość mięsa, która jest bez zbóż, konserwantów i zagęstników. Czytasz składy, i wreszcie znajdujesz karmę! Uff... Ale... Jak wiadomo, nie samą karmą piesek i kotek żyje. Chciałbyś dawać pupilowi coś pysznego i zdrowego co w żadnym stopniu nie zaburzy jego diety i nie zniszczy Twojego trudu włożonego w dobór karmy. Czytasz, szukasz i nie możesz nic znaleźć bo wszędzie: a to na pierwszym miejscu mąka, a to jakiś konserwant, a to mięso na poziomie 5%. Znasz to? Jeśli tak to mamy dobre wieści: nie musisz dłużej szukać!

Nasze mięsne kąski są strzałem w 10! 

Ich skład opracowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających psiakach: o psich i kocich alergikach, oraz pieskach i kotkach trzymanych na specjalnych dietach. Są stworzone z samych naturalnych składników bez zagęstników, bez konserwantów bez wzmacniaczy smaku. Wysoka zawartość mięsa, aż 80% oraz brak zbóż sprawia że jest to jeden z najlepszych przysmaków dostępnych na rynku! Z nimi jesteś pewien, że dajesz psu to co najlepsze!

Skład:

80% świeżo przygotowanego drobiu ( 33% kurczaka, 29%kaczki, 18% indyka), ziemniaki, sos z kurczaka

Analiza składu:

Białko surowe 30%

Oleje i tłuszcze surowe 18%

Włókno surowe 2%

Popiół surowy 7%

Opinie: (0)

Produkty powiązane

Przejdź do góry