Miska, którą zabierzesz dosłownie wszędzie! Na dłuższy spacer, na wyprawę samochodem, czy na wakacje!

7.93ZŁ
Brak w magazynie
Miska, którą zabierzecie na wspólne wakacje, dłuższą podróż samochodem, czy dłuższy spacer!

7.93ZŁ
Brak w magazynie
Sprzedaż!
Podróżuj bez problemów ze swoim psem dzięki naszej turystycznej misce. Ta dwukomorowa miska łączy w sobie praktyczność i wygodę, zapewniając łatwy dostęp do karmy i wody. Idealna dla psów każdej wielkości!

28.46ZŁ
Sprzedaż!
Rozpieszczaj swojego futrzastego przyjaciela naszą elegancką, czarną miską na karmę i wodę. Z dwoma zamykanymi komorami o pojemnościach 0,28 l i 1 l, jest idealna do codziennych posiłków Twojego mruczącego kotka lub wesołego psa. Bezpieczna, łatwa w czyszczeniu i stylowa - zapewni wygodę Tobie i Twojemu zwierzakowi każdego dnia!

28.46ZŁ
Mata do lizania dla psa to innowacyjne naczynie do jedzenia, które umożliwia psu czerpanie przyjemności z posiłku poprzez lizanie. To idealne rozwiązanie dla psów, które lubią wyzwanie i chcą cieszyć się jedzeniem w ciekawy i angażujący sposób.

29.99ZŁ
Sprzedaż!
Grawitacyjny Dozownik Wody - niezbędny element wyposażenia każdego właściciela psa i kota! Ten intuicyjny dozownik wykorzystuje grawitację, aby zapewnić Twojemu futrzanemu przyjacielowi stały dostęp do świeżej, czystej wody.

30.73ZŁ
Mata do lizania dla psa kształt łapy oferuje unikalne doświadczenie karmienia. Wypełnij matę ulubioną karmą mokrą lub pasztetem twojego psa i pozwól mu zlizać posiłek, zapewniając mu zabawę i korzyści zdrowotne. Nasza mata zwalnia tempo jedzenia, sprzyjając zdrowiu twojego pupila."

31.99ZŁ
Sprzedaż!
Miska wydłużająca czas  jedzenia posiłku Twojego pupila

36.50ZŁ
Sprzedaż!
Miska, dzięki której Twój pies nauczy się wolniej jeść swój posiłek.

40.57ZŁ
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Przejdź do góry