Tchawica wołowa 100g

Nowy produkt

NATURALNY GRYZAK DLA PSA- TCHAWICA WOŁOWA

7.30ZŁ

Naturalny przysmak dla wszystkich psów zarówno dużych ras, jak również tych mniejszych pożeraczy przysmaków. Gryzienie i żucie pozwala naszym psiakom się zrelaksować, odreagować stresy dlatego tchawica wołowa będzie doskonałym przysmakiem kiedy będziemy chcieli, aby nasz pupil  zajął się swoimi sprawami na dłuższy czas. Tchawica wołowa składa się ze skóry i chrząstek, jest więc bezpiecznym sposobem na rozładowania napięcia 

Doskonale sprawdza się w roli przysmaków dentystycznych, ponieważ podczas żucia tchawicy wołowej nasz czworonóg ściera sobie kamień nazębny.Po pokrojeniu na mniejsze kawałeczki tchawica wołowa sprawdzi się jako zastępująca deser przekąska oraz wystarczający na długo przysmak dla mniejszych piesków.

Tchawice wołowe proponowane przez nas są produktem naturalnym pochodzenia zwierzęcego. Suszone według znanych od wieków, sprawdzonych receptur długo zachowują świeżość i wartości odżywcze, a jednocześnie są bezpiecznymi do podawania w upalne dni, ponieważ nie psują się w wysokich temperaturach. Nasze tchawice nie zawierają polepszaczy smaków, ani substancji konserwujących.

Przysmak z krtani wołowej to doskonały wybór, kiedy chcemy zadbać o uzębienie naszego pieska, ale boimy się twardych odłamków tradycyjnych kości. Żując krtań wołową, pies czyści zęby ścierając kamień nazębny.

Naturalne przysmaki są dodatkiem do codziennej diety, należy uwzględnić je podczas planowania posiłków.

Produkt nie powinien być spożywany przez ludzi.

Produkt powinien być podawany jedynie za zgodą i pod opieką właściciela.Opinie: (0)

Produkty powiązane

Przejdź do góry